תערוכה זוגית – חדר החלפה | מאיה ארוך וגל מלניק


חדר החלפה | מאיה ארוך וגל מלניק

פתיחה: יום חמישי, 5 בספטמבר, בשעה 20:00

Changing Room | Maya Aruch & Gal Melnick
Opening Reception: Thursday, September 5th, at 20:00 pm

התערוכה ״חדר החלפה״ בגלריה אלפרד היא פרויקט משותף רביעי לאמניות מאיה ארוך וגל מלניק.

המארח לאורך תקופת הצבתו אירועים ושיתופי פעולה פרפורמטיביים מתחומים שונים המקיימים דיאלוג חי בין המופיעים, המשתתפים ומרכיבי המיצב.

בחלל הגלריה המרכזי, מוצב אלמנט מבני ארוך ומפותל אשר מכתיב את מסלול הליכתו של הצופה ומסמן מחדש את גבולותיו וצורתו. לאורך המסלול, מוצבים אובייקטים שונים וחורי הצצה בווילון מאפשרים מבט אל המתרחש במרחב שמחוץ למסלול המפותל. סופו של המסלול מוביל את הצופה אל חדר קטן ונמוך ובו התרחשות פיסולית.

כל אירוע שיתקיים במהלך התערוכה, יגיב ל”סט” התערוכה בהתאם לאופיו, “ישיל את עורו”, וישאיר את עקבותיו בחלל, ובכך יהפוך את ‘חדר החלפה’ למיצב דינאמי, המשתנה תדיר.

***
האירועים המתארחים בתערוכה:

מופע ווקלי-אינסטרומנטלי במהלך ערב הפתיחה ב-5 בספטמבר, בשעה 20:00
בהשתתפות אורי בראונר כינרות, אדם שפלן, רם גבאי ומאיה דוניץ.
*
הרצאה מאת עוז ריטנר- יום שלישי, 10 לספטמבר בשעה 20:00
עוז ריטנר, מנהל אוסף במוזיאון הטבע על שם שטיינהארדט, המרכז הלאומי לחקר המגוון הביולוגי באוניברסיטת תל אביב. ריטנר הוא מומחה לחיפושיות ופרפראים ועוסק בהיבטים ההיסטוריים והתרבותיים של חקר הטבע והאדם.
ההרצאה תעסוק בפרפרים, חיפושיות, אנשים ומה שביניהם ותכלול תצוגה מתוך אוסף אקזוטי של פרוקי רגליים. יש להירשם להרצאה במייל: Galmelnick@gmail.com
*
מספרת HatCut – לכל אורך תצוגת התערוכה
הספרית תמר עמיר תספר ב”שיטה הטבעית”: תספורת על שיער יבש תוך הקשבה מלאה למסופר ולאופי שיערו. הקהל מוזמן להסתפר במהלך התערוכה, התשלום בשיטת הכובע. לקביעת תספורת בשעות הפעילות של הגלריה יש לשלוח הודעת וואסטאפ לתמר: 050-8661082
*
Snake Charmer – מופע ווקאלי אינטימי של זמרת הסופרן, טל גנור
אירוע הנעילה – יום שלישי, 10 באוקטובר, בשעה 20:00
גנור, זמרת באופרה הישראלית, תבצע מופע קולי בחדר האדום שבלב התערוכה. גנור תנחה בקולה את המבקרים בערב הנעילה, תוך עיבוד, דיבור ושיבוש שיר בודד.

***
שעות פתיחה של הגלריה:

רביעי: 17:00 – 21:00
חמישי: 17:00 – 21:00
שישי: 10:00 – 14:00
שבת: 11:00 – 15:00